Došli su Sinjani na svom terenu do punog plijena u susretu 11. kola u okviru kojeg je na Gradskom stadionu gostovala momčad Kamena iz Ivanbegovine!
Na pogon Vladislavića Junakovci su već u prvih 10. minuta došli do vodstva od 2:0 i uzeli ponuđeno protiv gostiju iz Kamena koji su u „tragovima“ postojali na terenu! Veseli podatak da je Junak napokon pronašao put do protivničke mreže, ali i to da je Frane Vladislavić postigao hattrick u ovom susretu.

NK JUNAK : NK KAMEN 3:0
Sinj – Gradski stadion
Gledatelja: 350
Sudac: Ivan Zdrilić (Poličnik)
Strijelac: Frane Vladislavić (3., 8. i 85. minuta)

Došao je Junak već u 3. minuti u prednost: s lijeve strane Bosančić je ostavio za sobom čuvara Madunića, dodao loptu u kazneni prostor, a lijepo je poentirao Vladislavić s 12 metara za rano vodstvo domaćih!
Gol nakon nešto manje od 700 minuta „posnog“ razdoblja razgalio je Junakovce pa je samo osam minuta kasnije semafor pokazivao 2:0 nakon što je ponovno, nakon nabačaja Bandala i ostavljanja Bosančića glavom, precizno pogodio Vladislavić!
U 29. minuti susreta dobru akciju imali su ponovno domaći koji su dominirali terenom, a na nabačaj Vardića prekratki su bili i Vladislavić i Bandalo!
Samo četiri minute nakon mogli su Sinjani i povećati svoju prednost preko ponovno dobro raspoloženog Vladislavića koji je lobom prebacio vratara, ali lopta je otišla tik iznad grede!
U 37. minuti susreta nakon ruke Banića s 25 metara Mornar je pucao u gol, a dobru obranu upisao je i gostujući vratar Vojnović!
Do kraja prvog dijela nastavili su pritiskati Sinjani i uzimali ponuđeno kod gostiju iz Kamena koji su samo u „tragovima“ bili na terenu!

Na početku drugog dijela počeli su i „gosti igrati“ pa su imali dvije kontre koje su ipak završile neslavno, a uspješno su opasnost otklonili prvo Vardić, a onda i Mornar!
U 62. minuti susreta nakon prekršaja morao je prisilno na klupu Gabrić, a umjesto njega u igru je ušao Čorić, prvi puta u ovoj sezoni!
Samo četiri minute kasnije u šesnaesterac je ubacio Vladislavić, a Tokić je neometan pucao pored desne stative!
Konce igre u posljednjim minutama susreta uzeli su i Ivanbegovčani i počeli pritiskati, ali prave završnice ipak nije bilo!
S desne strane u 85. minuti kontru su povukli Sinjani, a hattrick u momčadi Junaka zabio je Frane Vladislavić!

Nakon utakmice smo uhvatili i junaka današnjeg susreta, Franu Vladislavića koji nam je kazao:
„Drago mi je što sam se vratio i to na najbolji način – s tri pogotka! Napokon smo dobili i zahvalio bih se posebno publici koja me je nagradila pljeskom koji mi je puno značio nakon ozljede!
Nadam se da je ovo početak nove ere Junaka u kojoj imamo priliku uzeti sve bodove do kraja polusezone!“

Poslije susreta presretni trener Mirko Grabovac čestitao je svojim momcima i naglasio kako samo jedan čovjek mijenja stvari:

Gostujući trener, Mario Kujundžić čestitao je Sinjanima, a za poraz „okrivio“ slab ulazak u susret:

Na kraju, Junak je puno boljim prvim poluvremenom i ranim vodstvom u Sinju sačuvao sva tri boda na pogon dobro raspoloženog Vladislavića!
Iduće kolo Sinjani će biti gosti, a u okviru 12. kola ugostit će ih Val iz Kaštel Starog!