Mlađe kategorije Junaka odigrale su polovično uspješne utakmice u okviru 7. kola regularnog dijela prvenstva!
Protekli vikend donio je pobjedu, remi i dva poraza, a iako s malo bodova ne žalosti to previše jer je na supotnoj strani bila odlična momčad Adriatica!
Ipak, najveća, najvrijednija i jedina pobjeda je ona od kadeta koji su nadoknadili dva gola, a na kraju i slavili i oduzeli prve bodove u sezoni ovom splitskom klubu!

JUNIORI: Junak 1:2 Adriatic
Okrećemo se prvo domaćim susretima, a ovoga puta na Gradskom stadionu igrali su juniori i mlađi pioniri!
Bez boda ostali su juniori Junaka koje je kod kuće svladao vrlo dobar Adriatic!
Iako je ovo 7. kolo regularnog prvenstva Junakovci su u manjku dvije utakmice zbog vremenskih uvjeta koji su ih odgodili pa uz peto kolo imaju ukupno osam bodova koji su ih postavila u središnji dio tablice!

MLAĐI PIONIRI: Junak 1:1 Adriatic
Mlađi pioniri Junaka osvojili su tek bod na domaćem terenu protiv istog Adriatica!
Remizirali su sinjski momci sa splitskom momčadi što im je donijelo osmi bod na tablici, uz to da i oni imaju utakmicu manje zbog nevremena koje ih je ostavilo u svlačionici prije utakmice sa Solinom!
Iduće kolo Juniore i Mlađe pionire čeka ispit i to u Makarskoj kod domaćeg Zmaja!

PIONIRI: Adriatic 5:0 Junak
Težak poraz doživjeli su pioniri sinjskog kluba na gostovanju kod Adriatica!
Iako rezultatski to izgleda loše, jako čudna utakmica s gledišta brojki gledala se u Splitu jer su Junakovci bolje igrali, ali Splićani su pet puta pucali u gol i pet puta pogodili!
Nadamo se kako će Sinjani imati popravni, barem što se rezultatskog dijela tiče, u idućem kolu protiv GOŠK-a iz Dubrovnika!

KADETI: Adriatic 2:3 Junak
Pravo iznenađenje i poslastica na kraju su kadeti Junaka koji su pobijedili na gostujućem terenu domaći Adriatic koji je prvih pet susreta imao maksimalan broj bodova!
Gubili su Sinjani s dva gola razlike, a onda u 20 minuta zabili dva i preokrenuli skroz te ostavili sve nade Splićana duboko u ponoru!
Golove za Junak postigli su Marasović, Kekez i Bitunjac!
Koliko je velika ta njihova pobjeda svjedoči i veliko slavlje u svlačionici koje možete pogledati u dodanom videu!
Sretno im, i drugima, u nastavku prvenstva!

MLAĐE KATEGORIJE – 7. kolo
KADETI: Adriatic 2:3 Junak