Kamičak teškom mukom do novih bodova

Rukometaši Kamička sinoć su u dvorani “Ivica Glavan-Ićo” igrali odgođeni subotnji susret s Jelsom. Ekipa trenera Damira Šimleše do pobjede je stigla u posljednjim sekundama susreta…

Nije Kamičak krenuo u susret na pravi način, griješilo se u fazama obrane, ali i napada što je bilo dovoljno da gosti s otoka uzmu “konce igre” i potpuno zasluženo povedu s dva gola prednosti (13-15) na poluvremenu.

Serijom 4-0 na početku drugog dijela Kamičak se potpuno vratio i dokazao kako je susret daleko od riješenog, ali ponovno je u nastavku upao u “krizno razdoblje” pa se na kraju hvatao tek u posljednjim minutama susreta.
Posebno su koncentrirani u tom odlučujućem razdoblju bili Nikola i Toni Vučković koji su golovima potpisali slavlje domaćih.

Kod Kamička je prvo ime susreta bio Ante Milun s 9 pogodaka dok je glavni pogon Jelse bio Ivan Radonić s ukupno 12 golova.

KAMIČAK – JELSA MALIZIA 29:28 (13:15)