Kamičak u završnici do pobjede nad Vodicama

Piše: Josip Grčić

Rukometaši Kamička upisali su pobjedu protiv rukometaša Vodice. Sinjani su iskoristili mini krizu gostiju i u šest posljednjih minuta potpisali još jedno slavlje….

Kamičak – Vodice 33:25 (14:15)
Sinj. GSD Ivica Glavan – Ićo. Gledatelja: 100
Suci: Nives Jakus (Marina) i Stefano Rajković (Split)

Kamičak: B. Putnik (4), Miloš, Zdilar (2), Matić, L. Milun (1), M. Putnik, N. Vučković (2), Gavran (2), Stupalo, S. Filipović-Grčić (3), J. Vučković, A. Filipović-Grčić, Gašpar (7), A. Milun (7), Vuković (1), T. Vučković (4). Trener: Damir Šimleša
Vodice: Rupić, Ivešić, Koppi, Nakić, Lugović (1), Dželalija (13), Škugor (5), Goreta (1), Brnić-Boće, M. Ćaleta, Sladić (2), Šimac, Dulibić, I. Ćaleta (3), Polić, Fržop. Trener: Ivan Nakić

Početno vodstvo Kamička Vodičani su jako brzo preokrenuli u svoju korist i poveli s tri pogotka viška (2:5), ali potom i ponovno posustali pa su Sinjani serijom 4-0 sve vratili na početak.

Do kraja prvog dijela nešto spretniji su bili gosti koji su na kraju brojili minimalnu prednost (14:15) pogotkom Dželalije, najboljeg pojedinca Vodica, u posljednjoj minuti.

Presudan faktor u utakmici ispostavilo se strpljenje Kamička koji je čekao i dočekao svoju priliku pa u posljednjih šest minuta ugasio sve nade Vodica u dobar rezultat. Semafor je pokazivao 27:25 kada je krenuo uragan Sinjana koji su serijom 6-0 pečatirali nove domaće bodove.

U idućem kolu Kamičak u derbiju Cetinske krajine gostuje kod Trilj PV.