U srijedu 6.9. mlađi pioniri odigrali su 3.kolo ligaškog dijela u kojem su savladali dubrovački GOŠK rezultatom 5:1, dok su GOŠK-ovi juniori u posljednji trenutak odustali od natjecanja.

Mlađi pioniri Junaka upisali su pobjedu 5:1 protiv dubrovačkog GOŠK-a. U prvom poluvremenu, nakon niza šansi, Junak dolazi u vodstvo nakon kornera preko Antonia Ajdučića. Dobru igru u prvom poluvremenu Plavi su pokvarili primljenim pogotkom nakon skraćenog kornera i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1.
U drugo poluvrijeme gosti ulaze bolje i rade pritisak 15-ak minuta gdje domaćini nikako nisu uspjeli povezati igru i sretno se izvlačimo iz par situacija. Nakon niza gostujućih kornera Ajdučić bježi u kontru i upošljava Markovića koji izlazi sam pred vratara i zabija za 2:1. Nekoliko minuta poslije Marković opet bježi obrani gostiju i povisuje na 3:1. Nakon toga, Plavi povezuju konce igre i do kraja imaju niz šansi te povisuju rezultat preko Medvida i Burića!
Napomenimo kako je ovo bila prva pobjeda mlađih pionira ove sezone.
Juniori svoju utakmicu nisu odigrali budući da su juniori GOŠK-a odustali od natjecanja. Utakmica će biti registrirana rezultatom 3:0 za sinjske Plave koji trenutno imaju 100%-tan učinak i predvode tablicu s gol razlikom 12:1.