NK Glavice 1991 obnovio prostorije kluba u Glavicama

Foto: Facebook NK Glavice

Nakon što je “stari” NK Glavice upao u dugove, a uz to i bez natjecanja u seniorima Mirko Labrović, trener Hrvaca rodom iz Glavica uz pomoć svojih suradnika osnovao je novu udrugu imena NK Glavice 1991., a prije nekoliko dana privedena je kraju obnova prostorija kluba kao nagovještaj novog početka…

“Primarni cilj nam je vratiti što više djece u Glavice, na prekrasne terene, u suradnji i sa Junakom. Sve to ne bi bilo moguće ako ne uredimo infrastrukturu, a ključno je uređenje tih prostorija nogometnog kluba koje su derutne i zapuštene. U klub je dobrodošao svatko tko želi pomoći i tko želi sudjelovati u renoviranju, jer sve se radi na dobrovoljnoj osnovi!”, rekao je prije dva mjeseca Mirko Labrović u razgovoru za Feratu.

Upravo su tada Glavičani pozvali djecu da im se pridruže na treninzima svakim danom od 15:30 sati, a primarni cilj je ostvaren prije nekoliko dana kada su prostorije kluba u Glavicama zasjale u potpuno novom svjetlu.

Novom klubu pomogli su u velikoj mjeri grad Sinj te Zajednica sportskih udruga grada Sinja.