Rukometaši Kamička poraženi od Balić Metličića

Rukometaši Kamička s gostovanja na Gripama vraćaju se “praznih džepova”. Od Sinjana je bila bolja ekipa Balić Metličić koja je odličnim otvaranjem drugog dijela riješila pitanje pobjednika…

Piše: Josip Grčić

Balić Metličić – Kamičak 36:26 (17:13)
Split. SC Gripe. Gledatelja: 50
Suci: Ivan Grbavac (Makarska) i Siniša Ravlić (Vrgorac)

Balić Metličić: Maraš (6), Vegan (1), Roki, Ugrin, Barić (5), Bajić (3), Badžim (2), Vladić, Mandić (2), Sučić (5), Milinović, Vulić (6), Vladović (6), Porča. Trener: Petar Metličić

Kamičak: J. Vučković, B. Putnik (3), Miloš, Matić, L. Milun (4), M. Putnik (1), N. Vučković (2), Gavran, Stupalo, S. Filipović-Grčić (2), A. Filipović-Grčić, Borozan (3), Gašpar (5), Grubišić-Čabo (1), A. Milun (3), T. Vučković (2). Trener: Damir Šimleša

Sve do kraja prvog poluvremena Sinjani su bili koliko-toliko konkurentan protivnik iako su rukometaši Balić Metličića već u završnim minutama najavili svoj nevjerojatan pohod na ulazu u drugi dio.

Više od 10 minuta Kamičak nije našao put do gola Balić Metličića što je bilo dovoljno da serijom 7-0 priči o pozitivnom ishodu sinjske družine bude kraj. “Sinjski pad” završio je pogotkom Nikola Vučković u 41. minuti, ali dobra rezultatska zaliha nije odveć posla napravila domaćoj ekipi pa su zasluženo na kraju slavili.

Kod domaćina su 6 pogodaka zabili Marino Vulić i Niko Vladović dok je prvo ime ekipe Kamička bio Neno Gašpar s 5 golova.

U idućem kolu Kamičak je domaćin Vodicama.