Uskok preuzeo vrh trećeligaškog društva

Uskok je na domaćem terenu danas igrao odgođeni susret prvog kola proljetnog dijela sezone. Pobjedom nad stobrečkim Primorcem družina podno kliške tvrđave preuzela je čelnu poziciju trećeligaškog društva…

Posrtaj Junaka u Blatu na Korčuli i poraz od domaćeg Zmaja na pravi su način iskoristili nogometaši Uskoka i u odgođenom susretu prvog kola nastavka vrlo glatko potpisali pobjedu protiv Primorca iz Stobreča.

Prednost su već u 30. minuti imali domaćini kad je iza leđa vratara gostiju odsjela lopta Duje Vučemilovića Grgića da bi šok minutu prije kraja poluvremena, iz jedanaesterca, kreirao Ante Vukušić pogotkom za 2:0.
Trostruku prednost Uskoku je donio u 68. minuti Ivan Kristijan Maretić da bi u posljednjoj konačnu potvrdu glatkog slavlja zapečatio Tonći Radovniković.

Boljom gol razlikom Uskok je tako preuzeo lidersku poziciju, a u subotu Klišane čeka susret na Borovištu sa Zagorom dok će Junak biti domaćin Jadranu iz Ploča.

USKOK – PRIMORAC 4:0 (2:0)
Stadion Iza Grada. Gledatelja: 100
Sudac: Teo Pavić (Split)
Strijelci: 1:0 Vučemilović-Grgić D. (30.), 2:0 Vukušić (45. – 11m), 3:0 Maretić (68.), 4:0 Radovniković (90.)

Uskok: Duvnjak, Vučemilović-Grgić M. (od 79. Ninčević), Vučemilović-Grgić D., Radovniković, Baković, Vukušić (od 83. Mihovilović), Maretić, Farić, Zeljković (od 43. Mihovilović), Pleština, Vrdoljak.
Primorac: Jakeljić, Barać, Jurjević-Škopinić, Mikrut (od 59. Jureškin), Boban, Ožegović (od 77. Čeko), Vidović, Domazet, Ljubić (od 59. Jurenić), Omazić, Grković.

Tablica: