NAJNOVIJE
  1. JUNAK REMIZIRAO S PRIMORCEM, SINJANI POBJEDU PROSULI U SUDAČKOJ NADOKNADI
  2. JUNAK KAO DOMAĆIN DOČEKUJE PRIMORAC IZ STOBREČA, SINJANI ŽELJNI NASTAVKA DOBROG NIZA
  3. SAŽETAK UTAKMICE IZMEĐU VALA I JUNAKA (11.11.2017.)
  4. TRENER JUNAKA MIRKO GRABOVAC: “MOMCIMA SVAKA ČAST! IDEMO DALJE!”
  5. JUNAK UZEO PUNI PLIJEN U KAŠTELIMA, VAL PAO U 20. MINUTI GOLOM GABRIĆA

Web tim

Upoznajte mlade Sinjane koji stoje iza naše web stranice. Predstavljamo Vam naš famozni WEB TIM !!!

WhatsApp Image 2017-07-08 at 6.21.52 PM

Administrator i koordinator web tima

Milan Buljan rođen je 20.08.1999. u Sinju. Završio je OŠ Marka Marulića te trenutno pohađa splitsku treću gimnaziju, takozvani MIOC. U tom periodu istaknuo se kao vrsni matematičar i fizičar sudjelujući na nekoliko državnih natjecanja, a kruna su bile kvalifikacije za međunarodnu olimpijadu iz fizike. Aktivno prati sport već dugi niz godina te je osnivač najjače sportske stranicu u Sinju – svima znanog “Plavog Stroja”. Njegov rad vezan za sport zamijećen je te je tako postao koordinator našeg web tima.

Kontakt:  mbuljan@nkjunak.hr

WhatsApp Image 2017-07-08 at 7.07.54 PM

Administrator

Josip Grčić rođen je 03.02.2000. u Sinju. Završio je OŠ Marka Marulića te trenutno pohađa opću gimnaziju u Sinju. Od malenih nogu zaljubljenik je u sviranje i pjevanje, a posebnu ljubav gaji i prema pisanju gdje je osvojio nekoliko nagrada. Svoju novinarsku karijeru počeo je graditi u “Plavom stroju” čiji je urednik dugi niz godina – od samog stvaranja. Kroz taj period otkrio je sve ljepote sinjskoga sporta i to se manifestiralo pozivom za rad na službenoj stranici NK Junak Sinj. Uz sve navedeno Josip je član Gradske glazbe Sinj dok u crkvi sv. Franje Asiškog u Čitluku/Jasenskom vodi mješoviti zbor.

Kontakt:  jgrcic@nkjunak.hr

design