NAJNOVIJE
  4. JADRAN UZEO SVA TRI BODA, JUNAK PORAŽEN USPRKOS DOBROJ IGRI
  5. JADRAN UZEO SVA TRI BODA, JUNAK PORAŽEN USPRKOS DOBROJ IGRI

Web tim

Upoznajte mlade Sinjane koji stoje iza naše web stranice. Predstavljamo Vam naš famozni WEB TIM !!!

WhatsApp Image 2017-07-08 at 6.21.52 PM

Administrator i koordinator web tima

Milan Buljan rođen je 20.08.1999. u Sinju. Završio je OŠ Marka Marulića te trenutno pohađa splitsku treću gimnaziju, takozvani MIOC. U tom periodu istaknuo se kao vrsni matematičar i fizičar sudjelujući na nekoliko državnih natjecanja, a kruna su bile kvalifikacije za međunarodnu olimpijadu iz fizike. Aktivno prati sport već dugi niz godina te je osnivač najjače sportske stranicu u Sinju – svima znanog “Plavog Stroja”. Njegov rad vezan za sport zamijećen je te je tako postao koordinator našeg web tima.

Kontakt:  mbuljan@nkjunak.hr

WhatsApp Image 2017-07-08 at 7.07.54 PM

Administrator

Josip Grčić rođen je 03.02.2000. u Sinju. Završio je OŠ Marka Marulića te trenutno pohađa opću gimnaziju u Sinju. Od malenih nogu zaljubljenik je u sviranje i pjevanje, a posebnu ljubav gaji i prema pisanju gdje je osvojio nekoliko nagrada. Svoju novinarsku karijeru počeo je graditi u “Plavom stroju” čiji je urednik dugi niz godina – od samog stvaranja. Kroz taj period otkrio je sve ljepote sinjskoga sporta i to se manifestiralo pozivom za rad na službenoj stranici NK Junak Sinj. Uz sve navedeno Josip je član Gradske glazbe Sinj dok u crkvi sv. Franje Asiškog u Čitluku/Jasenskom vodi mješoviti zbor.

Kontakt:  jgrcic@nkjunak.hr

design